içeriklerim
içeriklerim
yeni ekliycem
Boxun Yıldızları 'na Seyirci Olarak Katılmak İçin 2017-2018 Bileti Whatsapp 050562487..
Kaan Saçmalı
Boxun Yıldızları 'na Seyirci Olarak Katılmak İçin 2017-2018 Bileti Whatsapp 050562487..
" Boxun Yıldızları " biletleri nasıl alınır WhatsApp Rezervasyon 0505 624 87.. , başvurulur gidilir , çekim günleri , boksun yıldızları nı stüdyoda izlemek için katılım şartları ? Boxun Yıldızları seyirci rezervasyonu WhatsApp 0505 624 87 .. boksun yıldızları yarışması biletix fiyatları 2017 tv8 seyirci olmak başvuru bileti giriş ücreti ne kadar izleyici olarak katılmak için gitmek öncelikli olarak şart var mı ? ."Boxun Yıldızları" yarışması için bileti ne kadar , fiyatı , biletix kaç tl bilet satın alma ücreti , izleyici biletleri almak için stüdyosu nasıl gidilir tv8 seyirci başvuru formu mu dolduruluyor. yazımızın devamını okuyunuz.

Paylaşım
Facebook'ta Paylaş
0 kişi beğendi İlk beğenen siz olun
28 October 2017
Boxun Yıldızları yarışmasına seyirci izleyici olarak katılmak için https://facebook.com/seyircirezervasyonu  ve https://instagram.com/seyircirezervasyonu sayfasını ziyaret edebilirsiniz.Yada 0505 624 87 33 numaralı telefona whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

" Boxun Yıldızları " biletleri nasıl alınır? Boxun Yıldızları yarışmasına seyirci izleyici olarak katılmak için öncelikli olarak üniversite öğrencisi olmanız şart mı ? ."Boxun Yıldızları" yarışması izleyici biletleri almak için yazımızın devamını okuyunuz.
 
Birbirinden sürpriz ünlü isimlerin yer aldığı 'Boxun Yıldızları' heyecanını Adem Kılıççı, Bilgehan Demir, Dilara Gönder in sunumuyla Boxun Yıldızları stüdyolarında siz de yaşayın... 

* Boxun Yıldızları ye seyirci olarak sadece herkes katılabilir. Yaşı küçük çocuk var ise seyirci rezervasyonu esnasında çocuk yaşı belirtilmelidir.
* Her Cuma Akşamı Canlı Yayınlanmaktadır.
*Bütün çekimlere katılım sağlanmaktadır. Facebook ve İnstagram seyirci rezervasyonu sayfasında tüm tarihler ve detaylar yayınlanmaktadır. 

Boxun Yıldızları yarışmasına seyirci izleyici olarak katılmak için https://facebook.com/seyircirezervasyonu ve https://instagram.com/seyircirezervasyonu/ sayfasını ziyaret edip güncel katılım tarihlerinden herhangi birine kayıt yaptırabilirsiniz.Yada 0505 624 87 33 numaralı telefona whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Cevapla
Sil
Vazgeçtim
Sil gitsin
Cevabınız gönderildi onaylandıktan sonra yayınlanacak.
Cevapla
İptal
Sil
Vazgeçtim
Sil gitsin
hiç kimse birşey yazmamış
Başka yorum yok