içeriklerim
içeriklerim
yeni ekliycem
Cemaat Evinde Kalmayanın Bilemiyeceği 10 Şey
dursun yazıcı
Cemaat Evinde Kalmayanın Bilemiyeceği 10 Şey
Amacım ne kimseyi yermek ne de birilerini yüceltmek, tek amacımız eğlenmek

Paylaşım
Facebook'ta Paylaş
1 kişi beğendi İlk beğenen siz olun
10 - Çorap Kokusu
0

Gerçi bu sadece onlara özgü bir şey değil, erkek öğrenci evlerinin %90'ında bu vardır. Ama o koku burnunuzun direklerinin sızlatmayı başladığında kaçasınız gelir.

9 - İnternet'siz Hayat
0

İnternet kullanımın bir şirk koşma olarak algılanabileceği ve benzeri katı kuralların geçerli olduğu mekanlardır.

8 - Çekyat
0

Bir evin salonu en fazla kaç çekyat alabilir diye bir rekor deneesi yapılsa rekorun en büyük adayı olabileceklerini düşünmekteyim.

7 - Halıda Maç
0

Halısaha kültürünün bu evlerden çıktığını düşünmekteyim. Ayrıca Türkiye liglerinde en fazla gol atan oyuncu Hakan Şükür'ün de onlardan biri olması sebebiyle ne kadar büyük yetenekler yetiştirdiğinin farkındasınızdır bu halıların.

6 - Zaman Gazetesi
0

Bir evde 10 kişi yaşıyorsa sabahları o evin kapısında 15 zaman gazetesi bulunur. evet arkadaşlar entellektüelliği çok farklı bir boyuta taşımışlar.

5 - Kitap Okuma Saatleri
0

Hangi yazara sorsak kitap okumanın bir saati yoktur der bize. Ancak burda belli saatlerde kitap okunur ve öyle kafana göre istediğin kitabı okuyamazsın.

4 - Patatesli Yumurta
0

Arkadaş bir insan bir yılın %70 inde kahvaltılarda sadece bununla yaşarmı, yaşar cemat evlerinde test edildi onaylandı. İsviçre'li bilim adamları için yeni bir araştırma alanı olabilir.

3 - Maklube
0

Ateistleri bile bu evlere müdavim ve bağamlı yapabilecek bir lezzet olduğu tartışılmaz.

2 - Kırmızı Kaplı Kitap
0

Bir ara kurtlar vadisinde gecen kırızı kaplı kitabın bunlar olduğuna dair ciddi şüphelerim vardı ama neyseki değiliş rahatladım.

1 - Aksiyon Filmi: Kürsüdeki Ninja
0

Aksiyon filmi dediysek öyle dünya sineması demedik. Tek kişilk aksiyon filmlerinden bahsediyoruz. Ancak bu evler sayesinde "Tek Kişilik Aksiyon Filmi: Kürsüdeki Ninja" birçok insana ulaşmıştır.

Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Sil
Vazgeçtim
Sil gitsin
Cevabınız gönderildi onaylandıktan sonra yayınlanacak.
İptal
Sil
Vazgeçtim
Sil gitsin
hiç kimse birşey yazmamış
Başka yorum yok