içeriklerim
içeriklerim
yeni ekliycem
En iyi ücretsiz 6 android oyunu! (2016)
Oğuzhan Eroğlu
En iyi ücretsiz 6 android oyunu! (2016)
Android telefonunuz için ücretsiz farklı türlerden 9 oyun.

Paylaşım
Facebook'ta Paylaş
0 kişi beğendi İlk beğenen siz olun
Reaper
0
1. Sırayı tereddütsüz buna veriyorum.. Ciddi anlamda sağlam oyun. Bir kaç bölümden sonra devam etmek için satın almanız gerekiyor ama 12 lira falan bir şey, değer mi diye sorarsannız; kesinlikle parasını hakediyor.

Oyun 2 boyutlu (2D) ve fanastik bir atmosferde geçiyor.. Kahramanımız ise elinde kılıcıyla voodoo büyücülerinden çıkmış gibi duran yaratıkları kesiyor.

N.O.V.A 3 Freedom Edition
0
Bu da ilerlemeli bir FPS türü ve futuristik / hafif post-apokaliptik bir havada geçiyor diyelim. Oyun tümüyle ücretsiz hatta gördüğüm en sağlam ücretsiz oyun. Grafik kalitesi en üst düzeyde tabi telefon çok iyi değilse ayarları biraz düşükte oynamak gerekiyor. :)

Fallout Shelter
0
Evinizi, yaşadığınız mahalleyi hatta dünyayı uzaylılardan ve bir takım düşman yaratıklardan kurtarmaya hazır mısınız? İşte Fallout Shelter ile post-apokaliptik hayatta kalma filmlerini yaşayabilirsiniz. Bana uyar ben zaten savaşmak için doğmuşum diyorsanız buyrun indirin. :D

Dead Trigger 1 ve Dead Trigger 2
0
Eğer siz de benim gibi iflah olmaz bir zombi aşığıysanız Dead Trigger 1 ve Dead Trigger 2 oynamanızda fayda var. :D

1. Oyunu ben daha çok beğendim 2. biraz daha ilerlemeliye kaymış gibi. 1. Oyunda daha çok istediğiniz yerde savaşıp paranızı ve cephanenizi arttırarak oyunu zoralştırıyor ve o şekilde devam ediyorsunuz. Genel olarak ikisi de gayet süper oyunlar. :D

Dead Trigger 1 indirmek için Dead Trigger 2 indirmek için

Vector
0
Hani bazen anlık canınız sıkılır ya da can sıkıntısı olmadan geçrimeniz gereken bir vakit vardır ve atıştırmalık pratik bir oyun ararsınız.. İşte Vector burada imdadınıza yetişiyor. Kendisi gayet pratik, can sıkıntısı giderici ve vakit geçirici bir oyun.

Fifa 15 & 16 - Ultimate Team
0
Son olarak listemizin en dehşet verici, en acayip güzellikteki oyunu; Fifa Ultimate Team 15 ya da 16 :D

"Fifa 16 varken 15'i ne yapalım" dediğinizi duyar gibiyim ama maalesef Fifa 16 henüz bazı cihazlarda çalışmıyor.. Umarım bunu çözerler, çözmeseler de çok fark etmez Fifa 15 de iş görüyor :D

Efenim bunun dışında açıklamaya gerek duymuyorum ama şöyle diyelim kısaca Ultimate Team adından da anlaşılacağı gibi kendi takımınızı kurup gittikçe ilerlettiğiniz bir oyun. Oyuncuları transfer edip satıyorsunuz oyundaki transfer pazarı bir çeşit ekonomiye sahip herkes elindekileri satışa çıkarıyor ya da transfer pazarından yeni oyuncu ıvır zıvır alıyor..

Bunlar dışında oyunda elbette para harcayarak hızlıca yükselmekte mümkün ki bana pek mantıklı gelmiyor zira para harcayarak ancak içinden ne çıkacağı belli olmayan paketler alınıyor ve zaten siz oynadıkçta oyun size bu paketlerden veriyor ve içlerinden de Messi çıktığını görmedim henüz :D

Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Sil
Vazgeçtim
Sil gitsin
Cevabınız gönderildi onaylandıktan sonra yayınlanacak.
İptal
Sil
Vazgeçtim
Sil gitsin
hiç kimse birşey yazmamış
Başka yorum yok