içeriklerim
içeriklerim
yeni ekliycem
İstanbul'da okunası 10 Üniversite
dursun yazıcı
İstanbul'da okunası 10 Üniversite
Yaklaşık 60 Üniversiteyi barındıran İstanbul'da okunulası Üniversiteler

Paylaşım
Facebook'ta Paylaş
1 kişi beğendi İlk beğenen siz olun
Bahçeşehir Üniversitesi
0
Özele gideceğim diyorsanız ilk tercihiniz olmalı. Gerek manzarası gerekse ortamı bakımından. Eğitim sistemini pek bilmiyorum ama bir arkadaşım bilgisayar mühendisliği okuduktan sonra roman yazmaya başlamıştı. Kaliteliyse demek ki
Deniz Harp Okulu
0
Bahriyeli olacam diyenlerin mekanı. Arkadaş ne imrenmiştim zamanında bunların kıyafetlerine
Hava Harp Okulu
0
Bence Türkleri almamaları gereken bir okul. Zaten yeterince manyak var ortalıkta, onlardan biri es kaza pilot falan olursa al başına belayı
İstanbul Üniversitesi
0
En köklü Üniversitemiz. Mühendislikte tavsiye etmem ancak sağlık sektöründe 1 numara
Marmara Üniversitesi
0
Dağınık yerleşmeyi seven gençler için birebir. Bunca yıldır İstanbuldayım hala bilmediğim kampüsleri var
Mimar Sinan Üniversitesi
0
Bütün güzel kızlar neden buraya gidiyor anlam verebilmiş değilim
Galatasaray Üniversitesi
0
Özel mi Devletmi hala bilmiyorum ama mükemmel manzarayla ön saflara çıkmayı başarabilmiş bir üniversite
İstanbul Teknik Üniversitesi
0
Her zaman farklı olduğunu iddaa eden bir okul ama pek bir farklılığı yok bence, ingilizce olmasının dışında
Yıldız Teknik Üniversitesi
0
Davutpaşaya taşınmayaydı beşiktaşta on numara ortam vardı ama yineden güzel okul. Robotik yarışmalarında aldığı derecelerde çapası
Boğaziçi Üniversitesi
0
Hem eğitimi mükemmel hem ortamı. Puanınız yetiyorsa düşünmeden yazın bence. Cem Yılmaz bile burda okumuş yani
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Sil
Vazgeçtim
Sil gitsin
Cevabınız gönderildi onaylandıktan sonra yayınlanacak.
İptal
Sil
Vazgeçtim
Sil gitsin
hiç kimse birşey yazmamış
Başka yorum yok