içeriklerim
içeriklerim
yeni ekliycem
Asla evlenilmemesi gereken 12 kadın tipi
dursun yazıcı
Asla evlenilmemesi gereken 12 kadın tipi
Evlenilmemesi gereken erkek tiplerinden sonra sıra geldi evlenilmemesi gereken kadın tiplerine..

Paylaşım
Facebook'ta Paylaş
0 kişi beğendi İlk beğenen siz olun
1 - Zengin koca peşinde koşanlar
0
Bu kadınları nasıl anlıcaz diye merak edenleriniz vardır mutlaka. Çok basit dışarı çıktığınızda en pahalı mekanlara gitmek isteyen, marka ve pahalı giyecekleriden başka giymek istemeyen tipler bunlar. Dikkat edin paranız biterse bir gün yanlık kalacaksınızdır.
2 - Abzürt giyimli, abartılı makyaj yapanlar
0
Bu tip kadınlar herşeyin en iyisini isterler ve sizi parmaklarının ucunda oynatmaya bayılırlar. En başta sahip oldukları duruş size çok çekici gelebilir ama bir yerden sonra çekilmez olurlar.
3 - Kontrol manyağı olanlar
0
Ne zaman yemek yiyeceğinize, ne zaman uyuyacağınıza, ne zaman uyanacağınıza karar vermekten büyük zevk alırlar. Bu tip kadınlar sizi o derece yorarlar ki artık bir yerden sonra onun her dediğini yaparken bulursunuz kendinizi ve bunun tek sebebi vardır; susmaları. 
4 - Sizi siz olduğunuz için sevmeyip, değiştirmeye çalışanlar
0
Bu tip kadınlar sizi siz olduğunuz için sevmez ve sizi devamlı değiştirmeye çalışırlar. Böyle kadınlarla olan birlikteliklerde bir süre sonra kendinizi hatalı üretilmiş bir fabrika malı gibi hissedebilirsiniz.
5 - Hayatımdaki tek gerçek sensin diyenler
0
Bu tip kadınlar da genellikle evde kalma korkusu yaşayanlardır ve size öyle değer veriyormuş gibi görünürler ki kendinizi dünyanın en büyük imparatorluğunun başında sanabilirsiniz. Halbuki gerçek olan sadece sizin onu terketmenizden korkmasıdır.
6 - Hint fakirleri gibi zayıf olanlar
0
Tabi başlangıçta çoğu erkek atlıyacaktır, hem zayıf hem de masrafsız diye. Ama bir süre sonra tek başınıza yemek yemeye başladığınızda sizde bu işten sıkılmaya başlayacaksınız.
7 - Estetik manyağı olanlar
0
Bu tipler de hiçbir zaman kendilerini beğenmezler ve her zaman soluğu estetik cerrahlarda alırlar. Dikkat edin cebe çok zararlı olabilirler.
8 - Çok bilmiş olanlar
0
Herşeye verilecek bir cevapları vardır ve hiçbir zaman özür dilemek nedir bilmezler. Alttan alma gibi bir kavram bunlarda gelişmemiştir. Dikkat edin bunun sonunda şiddetli uyumsuzluk çıkacakır, mutlaka.
9 - Evlenme meraklıları
0
Bu tip kadınların tek isteiği vardır evlenmek. Ne kadar sevebileceğiniz veya onun ne kadar sevebileceğinin hiç önemi yoktur. İlk tanışmanızda bile soracağı soru benimle evlenecek misin, evlenmiyecek misin olur?
10 - İlgi manyakları
0
Her fırsatta ilgi beklerler. Ne zaman onların dışında bir şeyle uğraşsanız direk bunalıma giren tiplerdir. Bu tiplere dünya senin etrafında dönüyor desen, güneş niye benim etrafımda dönmüyor deyip ağlamaya başlarlar.
11 - Yalancılıkta çığır açanlar
0
Bu aslında sadece kadınlar için değil herkes için geçerli bir kavram. Güven esastır ve güven biterse ortada hiçbir şey kalmaz
12 - Sadakat nedir bilmeyenler
0
Evet bu bütün ilişkilerde en temel sorun. Erkek yapsa kadın dünyaları ayağa kaldırır. dünyanın en ücra köşesindekiler bile bu olayı duyar. Ancak kadın yaptımı her zaman bir açıklaması vardır buna. Ve kadın o kadar sinsi davranır ki yakalanması çok zordur. Bunun için dikkatli olun.
Bonus : Velev ki evlendiniz, işte sonuç bu
0
Sakin olun, henüz çok geç değil.. :D
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Cevapla
Sil
Vazgeçtim
Sil gitsin
Cevabınız gönderildi onaylandıktan sonra yayınlanacak.
Cevapla
İptal
Sil
Vazgeçtim
Sil gitsin
hiç kimse birşey yazmamış
Başka yorum yok