içeriklerim
içeriklerim
yeni ekliycem
Kesinlikle izlemeniz gereken müptelası olacağınız 7 korku dizisi
Ecem
Kesinlikle izlemeniz gereken müptelası olacağınız 7 korku dizisi
Korku filmlerini seven o azınlıktanmısınız? Bir oturuşta tüm sezonlarını süpüreceğiniz 7 korku dizisi.. Şanslıysanız ve hiçbirini izlemediyseniz ve tabi boş gezenin boş kalfasıysanız sevinebilirsiniz çünkü bu nevale sizi çok uzun süre idare edecektir.

Paylaşım
Facebook'ta Paylaş
2 kişi beğendi İlk beğenen siz olun
The Walking Dead - 2010, ...
0
The Walking Dead.. İlk sırayı tartışmasız hakediyor. Bu yapımın üzerine tanımam hertürlü alır. Şimdi burada pek anlatmakta istemiyorum ama afedersiniz bir zombi salgını dünyanın çivisini çıkarmış ve Rick abimiz de hasta yatağından bu yeni dünyaya bir anda uyanır tabi daha sonrası süpriz.. :) Tüm dizilerin arasında tartışmasız en iyisi desem abartmış olmam (zaten zombileri çok severim zombi diyince akan sular durur, neyse..) konusu, kurgusu ve yönetmenliği ile gayet süperdir. Hertürlü tavisyedir.
Supernatural - 2005, ...
0
Supernatural, iyidir hertürlü gideri var. Muhtemelen duymuşsunuzdur ama belirtelim konusu bolca şeytanlar cinler periler doğa üstü olaylar, tabi meleklerde var. Dizi, Sam ve Dean Winchester kardeşlerin şeytanla mücadelelerini anlatıyor. Genel olarak karanlık bir yapısı olsa da o kadar da çok karanlık değil. (Bu cümle biraz zorlama oldu ama olsun. :()
True Blood - 2008, 2014
0
True Blood'un oldukça yaratıcı ve ilgi çekici bir konusu var. Başrolde gothic kızlar falan hoş gelebilir. Uyarmış olayım dizide bol kan ve aralıksız bir seks var sonra "ben buna başladım şimdi bırakamıyorumda millet ne izliyorsun diye bakıyor :(" demeyin.
Bates Motel - 2013, ...
0
Bates Motel, 2013 de başlamış korkunç dizi. Kendisine çabuk alıştırıyor gayet basit ve korkunç diyelim biz ona. Dizide klişe konular işleniyor gibi olsada izlenebilir olur yani gideri var.
Rosemary's Baby - 2014
0
Bu ilginç bir mini dizi yani tam dizi sayılmaz ve çok kısa. Korku filmlerinden vazgeçemedikleri baymış anne-bebek eksenindeki bol şeytanlı ve lanetli konuyu yine ısıtıp sürmüşler bu arada konuyu en iyi işleyenlerden biri Dark Water (2002) izlemenizi öneririm. (Bunun birde amerikan yapımı olanı var Dark Water (2005) Jennifer Connely oynuyor oda iyi ama asıl japon yapımı olan daha iyi.)
Masters of Horror - 2005, 2007
0
Masters of Horror, aşırı korkunç ve gerim gerim geren bir amerikan yapımı. Dizinin oldukça ilginç yönleri kendine has bir tarzı var. İlginç yönlerinden biri de her bölümünde ayrı oyuncular oynuyor ve farklı yönetmenler yönetiyor. Aşırı hassas kişilerin izlememesini öneririz zira dizide seksten yamyamlığa kadar hertürlü pis konu işlenmiş. Uyarmama rağmen izleyipte sonra uyarmadı demeyin. :)
American Horror Story - 2011, ...
0
American Horror Story, şimdiye kadar 5 sezonu devirdi ve 2015 itibariyle halen devam ediyor. Korku dizileri arasında işlerini ciddiyetle yapan hiçbir masraftan kaçınmayan yapımların arasında diyebiliriz. Konusu ve atmosferi itibariyle bağımlılık yapabilir, ben uyarmış olayım sonra vaktimi harcıyorum senin yüzünüzden demeyin bana.
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Sil
Vazgeçtim
Sil gitsin
Cevabınız gönderildi onaylandıktan sonra yayınlanacak.
İptal
Sil
Vazgeçtim
Sil gitsin
9 yıl önce
The Walking Dead havada karada alır :)
1
Cevabınız gönderildi onaylandıktan sonra yayınlanacak.
İptal
Başka yorum yok